Domů - Novinky
Menu
Domů - Novinky
Co je to Anti-aging
AMPS ČR
Poradna
Akce AMPS ČR
Členství, registrace
Test dlouhověkosti
ANTI-AGING magazín
ANTI-AGING ordinace
Na Vaše dotazy odpovídá
MUDr. Monika Golková

MUDr. Monika Golková

 
 
Kdo je online
Počet návštěvníků online:
hosté: 2
Worldwide
English speaking visitors, click here
Anti-Aging magazín
Protistarnuti.cz
Protistárnutí.cz
Hledat
hledat...
2393410
Káva jako zdroj mládí
Autor: AMPS ČR   
Friday, 25. May 2012

Káva Máte špatné svědomí kvůli přílišné konzumaci kávy? Buďte v klidu a honem si uvařte další šálek, vzkazují vědci a vysvětlují, že čím více kávy vypijete, tím více svému tělu prospějete. Své závěry přitom opírají o dosud nejrozsáhlejší studii souvislosti mezi spotřebou kávy, tedy především v ní obsaženého kofeinu, a předčasnou úmrtností. Na otázku, zda nejrozšířenější stimulant na světě škodí, nebo prospívá, dosud věda odpověď nepřinesla.

Celý článek ...
 
IV. Národní Anti-Aging den 21. května 2012
Autor: AMPS ČR   
Wednesday, 04. April 2012

IV. Národní Anti-Aging den 21. května 2012 Jako každý rok Vám i nyní přinášíme možnost zúčastnit se již IV. Národního Anti-Aging dne, kdy máte šanci podstoupit jednotlivá komplexní vyšetření preventivní Anti-Aging medicíny za výrazně nižší ceny, díky laskavé podpoře našich partnerů.

Celý článek ...
 
Kongres ECOPRAM 2012
Autor: AMPS ČR   
Wednesday, 28. March 2012

ECOPRAM 2012 Dovolujeme si vás pozvat na Evropský kongres preventivní a anti-aging medicíny, který pořádá společnost ESAAM – Evropská společnost preventivní a anti-aging medicíny společně s tureckou společností pro boj proti stárnutí A3MS-T ve dnech 29. – 31. května 2012.

Celý článek ...
 
Když látky z potravin pomáhají léčit - i rakovinu
Autor: Petr Veselý, Právo   
Wednesday, 14. March 2012

Když látky z potravin pomáhají léčit - i rakovinu Jídlo ovlivňuje naše zdraví z 30 až 40 %.
Není tedy divu, že se stále více lidí zajímá o tzv. ortomolekulární medicínu. Ta využívá potraviny pro zvláštní lékařské účely, takzvané orthomoly. Snaží se jejich prostřednictvím dodávat tělu takové sestavy látek, které mu při určitých zdravotních potížích pomáhají.

Celý článek ...
 
1. Anti-Aging vaření v ČR
Autor: AMPS ČR   
Thursday, 16. February 2012

1. Anti-Aging vaření v ČR Dovolujeme si Vás pozvat na exkluzivní setkání s názvem Anti-Aging vaření. Pokud máte za sebou Test potravinové intolerance a stále beznadějně vymýšlíte nejrůznější recepty, jak svůj jídelníček zpestřit, neměli byste si nechat ujít tuto jedinečnou příležitost naučit se vařit podle světových anti-aging metod.

Celý článek ...
 
Když spánek zlobí
Autor: AMPS ČR   
Wednesday, 15. February 2012

Když spánek zlobí Spánek je životně důležitý a nezbytný pro správné fungování našeho organismu. Ač to tak na první pohled nevypadá, v našem těle během něj probíhá mnoho významných procesů od tvorby hormonů až po upevňování paměti. Proto objeví-li se poruchy spánku, není to žádná legrace.

Celý článek ...
 
Výsledky 7 - 12 z 87
 
© 2005-2011 AMPS ČR - Asociace medicíny proti stárnutí
Realizace: BTX