Domů - Novinky
Menu
Domů - Novinky
Co je to Anti-aging
AMPS ČR
Poradna
Akce AMPS ČR
Členství, registrace
Test dlouhověkosti
ANTI-AGING magazín
ANTI-AGING ordinace
Na Vaše dotazy odpovídá
MUDr. Monika Golková

MUDr. Monika Golková

 
 
Kdo je online
Worldwide
English speaking visitors, click here
Anti-Aging magazín
Protistarnuti.cz
Protistárnutí.cz
Hledat
hledat...
2493533
Hormonální dieta, jež pobláznila Hollywood
Autor: AMPS ČR   

Hormonální dieta Touha po dokonalých tělech nutí vědce vymýšlet stále účinnější způsoby hubnutí. Mezi ty nejnovější, jež pobláznily dokonce i Hollywood, patří hormonální dieta, která je založena na těhotenském hormonu hCG.

Hormony mají speciální vlastnost, že dokážou s tělem pracovat trochu jinak než běžná dieta založená na omezení stravy nebo pravidelném cvičení. Hormon hCG nastartuje v těle hubnoucí proces zaměřený především na problémové partie.

Hubnutí tam, kde potřebujete

„Hormon hCG působí zpětnou vazbou na centrum sytosti a hladu v mozku. Hypothalamus pak posílá tělu signál, aby nemělo hlad a mělo více energie,“ vysvětluje MUDr. Monika Golková, primářka A2C Anti-Aging Clinic. Stává se tak mnohem jednodušší držet dietu, která je prakticky bez tuků a sacharidů.

Zároveň malé množství placentárního těhotenského hormonu dodané pomocí infuzí působí přímo energicky a větší energie jedince tlačí k pravidelnému pohybu. Takže hubne zdravě a přirozeně.

Z hlediska dlouhodobého udržení vysněné tělesné hmotnosti je ale potřeba správně se stravovat a netrápit se hladem. Proto hvězdy jako je Angelina Jolieová a Brad Pitt pravidelně podstupují ALCAT test – nejrozsáhlejší test na zjištění potravinové intolerance až u 300 druhů potravin, chemických látek, barviv, plísní a léků.

Díky tomu lze navíc předcházet celé řadě zdravotních problémů od trávících (a souvisejících s nadváhou), přes bolesti hlavy, deprese, kožní problémy či nedostatek energie.

 
Předchozí   Další
 
© 2005-2011 AMPS ČR - Asociace medicíny proti stárnutí
Realizace: BTX