Domů - Novinky
Menu
Domů - Novinky
Co je to Anti-aging
AMPS ČR
Poradna
Akce AMPS ČR
Členství, registrace
Test dlouhověkosti
ANTI-AGING magazín
ANTI-AGING ordinace
Na Vaše dotazy odpovídá
MUDr. Monika Golková

MUDr. Monika Golková

 
 
Kdo je online
Worldwide
English speaking visitors, click here
Anti-Aging magazín
Protistarnuti.cz
Protistárnutí.cz
Hledat
hledat...
2493517
1. Anti-Aging vaření v ČR
Thursday, 16. February 2012

1. Anti-Aging vaření v ČR Dovolujeme si Vás pozvat na exkluzivní setkání s názvem Anti-Aging vaření. Pokud máte za sebou Test potravinové intolerance a stále beznadějně vymýšlíte nejrůznější recepty, jak svůj jídelníček zpestřit, neměli byste si nechat ujít tuto jedinečnou příležitost naučit se vařit podle světových anti-aging metod.

Celý článek ...
 
Když spánek zlobí
Wednesday, 15. February 2012

Když spánek zlobí Spánek je životně důležitý a nezbytný pro správné fungování našeho organismu. Ač to tak na první pohled nevypadá, v našem těle během něj probíhá mnoho významných procesů od tvorby hormonů až po upevňování paměti. Proto objeví-li se poruchy spánku, není to žádná legrace.

Celý článek ...
 
Nastartujte svůj mozek
Wednesday, 15. February 2012

Nastartujte svůj mozek Dobře fungující mozek je základem správné činnosti celého organismu. Zapomnětlivost, únava, změny nálady, poruchy spánku a trávení, potící se ruce, třes a další potíže mohou být signálem, který ukazuje na to, že mozek neprodukuje dostatečné množství látek nutných k nervovému přenosu v buňkách. Někdy k odstranění potíží stačí jen vyladění jídelníčku.

Celý článek ...
 
Akce: Týden krásy a mládnutí
Wednesday, 25. January 2012

Akce: Týden krásy a mládnutí V týdnu od 6. – 10. února jsme ve spolupráci s A2C Anti-Aging Clinic připravili možnosti, jak v těle probudit mládí a krásu.

Celý článek ...
 
Výsledky 9 - 12 z 84
 
© 2005-2011 AMPS ČR - Asociace medicíny proti stárnutí
Realizace: BTX