Domů - Novinky arrow Poradna arrow Test na potravinové intolerance
Menu
Domů - Novinky
Co je to Anti-aging
AMPS ČR
Poradna
Akce AMPS ČR
Členství, registrace
Test dlouhověkosti
ANTI-AGING magazín
ANTI-AGING ordinace
Na Vaše dotazy odpovídá
MUDr. Monika Golková

MUDr. Monika Golková

 
 
Kdo je online
Worldwide
English speaking visitors, click here
Anti-Aging magazín
Protistarnuti.cz
Protistárnutí.cz
Hledat
hledat...
2489118
Test na potravinové intolerance
Autor: AMPS ČR   

Nejmodernější a odborníky nejuznávanější test svého druhu na světě vůbec. Záměrem je nechat otestovat co nejvíce druhů potravin a zjistit, které z nich jsou Vašemu tělu prospěšné, které méně a které byste měli zcela vyškrtnout z Vašeho jídelníčku. Může se jednat i o skrytou nesnášenlivost.

Testujeme proto pro Vás až 217 druhů potravin.

Výsledkem testu je doporučení potravin, které můžeme jíst bez omezení, a zároveň doporučení těch, které bychom měli úplně vyloučit. Vyšetření se provádí z krevního séra a již během několika dnů pocítíte výrazné zlepšení Vašeho celkového stavu, zlepší se i psychika a začnete přirozeně upravovat Vaši současnou váhu. Tento test je zapotřebí opakovat vždy během 1-2 let podle potíží, neboť Vaše potravinová intolerance se může novými návyky přesunout jinam.

Testování probíhá na A2C Anti-Aging klinice pod vedením prim. MUDr. Monika Golková a je nutné si dopředu domluvit termín konzultace e-mailem: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , telefonicky: 724 055 695.

 
Další
 
© 2005-2011 AMPS ČR - Asociace medicíny proti stárnutí
Realizace: BTX